Схуднути без зусиль: шість способів від експертки, яка допомогла сотням жінок

Джерело: unian.ua

Експерт з фітнесу та харчування Карен Остін, яка допомогла сотням жінок схуднути, пропонує кілька найбільш безболісних та ефективних порад для тих, хто любить їжу, але ненавидить фізичні вправи. Про це йдеться у публікації Daily Mail.

Експерт виділила шість правил, яких потрібно дотримуватись, щоб худнути із задоволенням:

Їсти в правильному порядку

Зазначається, що скорочення крохмалистих вуглеводів завжди прискорює схуднення, але немає жодних причин повністю себе обділяти. Можна замовити стейк, чіпси та шпинат, але їсти їх потрібно у правильній послідовності. Спочатку краще взятись за білок (м’ясо, курку, рибу або тофу) і клітковину (овочі). Такж не варто поспішати, їсти повільно. Далі можна приступити до крохмалистих чіпсів або пюре. Оскільки білок набагато краще насичує, вуглеводів вдасться спожити не так багато.

Поповнювати пляшку для води

Багаторазові пляшки для води стали модним аксесуаром і чимось на зразок ключів і банківської картки, без чого деякі люди не виходять з дому. Але вони не приносять користі, якщо не наповнювати їх кілька разів на день. Останні дослідження показують, що майже дві третини людей хронічно зневоднені. Саме зневоднення часто змушує нас переїдати.

Дослідження, проведене Університетом Вашингтона, показало, що велика склянка води втамовує нічне відчуття голоду у 100% людей, які дотримуються дієти. Також дієтолог рекомендує випивати півлітра води безпосередньо перед їжею, щоб запобігти переїданню.

Іспанське червоне

Існує багато дієт, які повністю забороняють алкоголь, що робить келих просекко або коктейль ще більш спокусливим. Дозволивши собі випити один день на тиждень, людина перестанете відчувати себе обділеними і зменшите кількість калорій в алкоголі.

Алкоголь значно збільшує споживання калорій і цукру. Тому експерт радить обмежити вживання алкоголю до одного дня на тиждень і запивати кожен напій склянкою води. Якщо ви полюбляєте вино, то червоне вино, як правило, містить менше цукру. У склянку варто додати содову і лід.

Відмова від модних кавових напоїв

Люди, які потребують кави, прагнуть отримати дозу кофеїну, при цьому молоко в ній здебільшого є зайвим. Можна використовувати невелику кількість холодного знежиреного молока. Це не тільки заощадить калорії та гроші, але й означає, що напій буде готовий вдвічі швидше.

Однак велике знежирене лате може містити до 150 калорій. Дві такі чашки на день – це більше, ніж батончик “Твікс”. Натомість велика чорна кава з молоком містить лише близько 25 калорій, що робить її набагато більш корисним для фігури напоєм.

Короткі тренування

Короткі сплески активності протягом дня, які ідеально підходять для тих, хто боїться спортзалу. Вони мають такий самий ефект, як і структуровані вправи, коли справа доходить до прискорення метаболізму. Усе, що потрібно – дві-три хвилини мікро-вправ високої інтенсивності у швидкому темпі. Можна спробувати пробігтися на місці під час перерви між рекламними роликами або змішати вправи і робити по 30 секунд стрибки, присідання і повторювати їх.

Термогенез фізичної активності

Термогенез фізичної активності (NEAT) – це енергія, яка витрачається на все, що ми робимо, окрім сну, їжі та спортивних вправ. Збільшення NEAT може прискорити метаболізм на 20%. Включає в себе прості рухи тіла (зміна пози, ходьба і навіть просто положення стоячи).

Літні світлі вечори значно полегшують цей вид діяльності. Варто виходити на прогулянку після вечері, йти додому з роботи пішки або виходити на зупинці автобуса чи поїзда раніше. Півгодинна прогулянка вранці, в обідню перерву та ввечері допоможе більшості людей пройти 10 000 кроків і спалити до 400 калорій.

Цікаві новини

Існує різкий контраст між тим, щоб бути зайнятим та бути продуктивним. І деякі маленькі звички, на які ми навіть не звертаємо уваги, вбивають нашу продуктивність.

У нашому світі знайти справжнього друга може бути так само складно, як знайти голку в копиці сіна. Однак справжня відданість проявляється в певній поведінці. Експертка зі стосунків Тіна Фей назвала 8 ключових моделей поведінки, на які слід звернути увагу, намагаючись розпізнати справжнього друга.