Як стабілізувати суглоби та зміцнити м’язи за допомогою вправ з Propriomed

Propriomed
Propriomed

Щоденні повторювані рухи перевантажують м’язи тулуба, плечового і тазового поясу, а також м’язи опорних суглобів. Це призводить до м’язових дисбалансів і нестабільності суглобів, що викликає біль, особливо в тих частинах тіла, які постійно стабілізують пряме положення проти сили тяжіння.

Синергічна активація м’язів (коактивація), яка контролюється центральною нервовою системою, є передумовою для стабільної постави. Ця синергетична активація м’язів має велике значення для економічної стабілізації вертикального положення тіла та рухів. Відповідні вправи на брусах підтримують цю синергетичну взаємодію м’язів.

Propriomed — це тренувально-лікувальний стрижень, виготовлений із спеціальних високотехнологічних матеріалів. Вони закріплені у стрижні з демпфуючими деталями, які знижують навантаження на суглоби. На кінцях стрижня знаходяться регулятори частоти, які можна налаштовувати вручну, що дозволяє змінювати частоту коливань обох кінців стрижня відповідно до індивідуального рівня фізичної підготовки.

Принцип вправи полягає у вібрації кінців стрижня. Еферентні імпульси досягають м’язів, що стимулює синергетичну активацію м’язів — коактивацію.

Propriomed

Підбираючи правильні вправи, вибираючи положення стрижня та змінюючи вихідне положення тулуба, можна тренувати все тіло у його стабілізуючій функції. Вправи забезпечують активацію м’язів ніг, сідниць, живота, грудей, спини, рук і плечей, покращують м’язовий контроль та координацію, а м’язи, перевантажені монотонною позою, знову розслаблюються. Вправи також допомагають усунути нестабільність суглобів після травм або операцій і загалом сприяють позбавленню від порушень опорно-рухового апарату.

Курс вправ

Людина приймає базову позу (оптимальну позу) і бере перекладину в центрі. За допомогою постійних коротких імпульсів вона намагається привести в коливання кінцеві частини стрижня і утримати коливання. Частини тіла, такі як голова або плечовий і тазовий пояс, повинні мінімально рухатися під час вправи, рухи рук повинні бути якомога меншими, найбільша сила і енергія повинні виходити з центру тіла.