Джерело: unian.ua
Джобс вважав, що більшість людей занадто зациклені на дрібницях.
Засновник компанії Apple Стів Джобс добився величезного успіху, подолавши безліч труднощів на своєму шляху. Ще 36 років тому він розповів, що відрізняє успішних людей та компанії від мрійників, пише Inc.
У 1980-х роках Стів Джобс після звільнення з Apple заснував компанію NeXT. Попри те, що велика кількість осіб вважає його чудовим оратором, він пропустив презентацію першого комп’ютера у 1988 році.
“Одна з речей, яку я не бачу в достатній кількості в інших – це суєта стартапів. Якщо подивитися на загальну картину, було б прикро програти війну, тому що ми виграли кілька битв. Ми занадто концентруємося на дрібних битвах і не тримаємо війну в перспективі. Війна називається виживанням. Війна за те, щоб гроші не закінчилися до того, як ми випустимо продукт на ринок”, – говорив Джобс про свою відсутність на презентації.
Автор книги “Міф про мотивацію. Як успішні люди налаштовуються на перемогу” Джефф Гейден пояснив, що Джобс мав на увазі мету запуску продукту – випустити його на ринок до літнього циклу закупівель у школах. За словами письменника, ця думка може бути застосована й до людей.
Гейден поділився, що раніше керував виробничим підприємством і йому доводилося працювати разом зі складним працівником, якого він вважає одним з найкращих співробітників. Він зазначив, що ця людина любила проводити велику кількість нарад, критикувати інших осіб, але водночас могла миттєво згуртувати колектив і швидко розібратися в складних проблемах.
Письменник згадав, що неодноразово хотів звільнити цю людину, щоб показати людям, хто головний у компанії. Проте він вважає, що перемога в цій битві призвела б до подальшої поразки у війні з конкурентами.
Інші факти про Стіва Джобса
Раніше УНІАН писав, що засновник Apple Стів Джобс дотримувався правила 10 хвилин для нових ідей. Вчені дійшли висновку, що це змушує мозок людини працювати трохи краще.
Крім того, під час співбесід із кандидатами Джобс влаштовував “тест на пиво”. Його цікавили не стільки правильні чи неправильні відповіді, скільки особистості кандидатів та їхні підходи до життя.