Як покоївки у готелях витирають пил? — є кілька хитрощів

Для мене пилюка на поверхнях – індикатор чистоти в будинку.

Чим більше пилу на полицях, тим більше пилу в повітрі, тим частіше доводиться робити вологе прибирання у приміщенні, інформує Ukr.Media.

У магазинах продають спеціальні спреї, які дозволяють зменшити кількість пилу на полицях та інших горизонтальних поверхнях. Заради експерименту брала одного разу такий спрей. Результат чудовий. Але ціна кусача.

  • Торік їздили із донькою до готелю. Так от зауважила, що за весь час перебування на відпочинку покоївка витирала пил у нашому номері не більше двох разів. Визначала це по акуратно складеним на столику буклетам. При цьому не сказати, щоб поверхні припадали пилом. Особливо якщо взяти до уваги активність моєї дитини.

Ближче до кінця відпочинку трапився казус. Дочка втратила свою піжаму. Якраз цього дня покоївка міняла постільну білизну. Я подумала, що вона випадково разом з простирадлами прихопила і піжаму.

Разом із робітницею готелю ми вирушили в крило до покоївок. Добре, що зняту вранці білизну ще не встигли відвезти в корпус до пралень.

Піжами в білизні не виявилося (вона пізніше все ж таки знайшлася в речах дочки), зате між справою розмовляла з покоївкою. Вона мені розповіла, як легко позбутися пилу.

Щоправда, щоб цей метод спрацював, доведеться дотримуватись ряду простих правил:

  • Частіше чистіть пилососом матраци та подушки. Наша постільна білизна — найактивніший постачальник пилу.

  • Вичищайте від пилу килими, м'які меблі та штори. Все це можна чистити за допомогою пилососу.

  • Під час прибирання обов'язково відкривайте вікна. Нехай пил потоком повітря витягає надвір. В іншому разі він просто перелетить з однієї поверхні на іншу. Частіше протирайте підлогу та чистіть пилососом килими. Чим менше пилу на підлозі, тим менше його піднімається вгору при пересуванні кімнатами.

Головне правило протипилового спрею — створити антистатичний ефект на поверхні

  • Наші покоївки для цього використовували звичайний яблучний оцет. На літр теплої води додавали 200мл. Підійде і звичайнісінький 9-відсотковий, але у яблучного аромат приємніший.

  • Готовий склад переливаємо в ємність з пульверизатором, наносимо на поверхню і витираємо чистою м'якою ганчірочкою. Обов'язково спробуйте цей метод, відчуття таке, що після прибирання навіть повітря в будинку стало чистішим.

Сіль та гліцерин

Якщо при згадці гліцерину на вашому обличчі з'явився скептичний вираз, ви напевне намагалися застосувати його для прибирання, але робили це неправильно.

  • На три літри води додаємо 1 ст.л. гліцерину та стільки ж солі. Витираємо цим розчином поверхні. Ефект після такого прибирання приголомшливий. Цей склад можна використовувати для миття підлоги. Тоді концентрацію гліцерину та солі можна злегка зменшити. Зазначений об'єм додаємо на кожні п'ять літрів води.

Антистатик

  • Це найпростіший варіант. Розпорошіть на чисті поверхні звичайний антистатик і натріть їх. Ви побачите, що пил на них накопичуватиметься значно повільніше.

Джерело: ukr.media