Жінка тиждень їла гарбузове насіння щодня і ось що вона помітила: головні спостереження

Джерело: unian.ua

У світі чимало людей, які полюбляють гарбузове насіння, а подекуди надають перевагу йому замість соняшникового. Однак мало хто міг здогадуватися про те, що це може бути корисно для здоров’я. Одна жінка, Бет Енн Маєр, протягом тижня вирішила їсти гарбузове насіння щодня і подивитися, як організм відреагує на це, описавши це в Parade.

Згідно з даними Міністерства сільського господарства США, у 30 грамах неочищеного гарбузового насіння міститься, з основного, 163 калорій, 14 грамів загальної кількості жиру, 2,4 грама насичених жирів, 4 грами вуглеводів, 9 грамів білка, 5 міліграмів натрію, 2 міліграми заліза, 156 міліграмів магнію і 2 міліграми цинку.

Американська кардіологічна асоціація, своєю чергою, рекомендує обмежити щоденне споживання натрію до 2 300 міліграмів (в ідеалі – 1 500 міліграмів), щоб знизити ризик високого кров’яного тиску.

Вони допомогли їй насититися (але не самі по собі).

Прочитавши про вміст білка і клітковини в гарбузовому насінні, Енн Маєр вирішила, що гарбузове насіння стане відмінним самостійним перекусом. Але через 20 хвилин вона все ще була голодна.

“Я виявила, що навмисне складання плану перекусів і підбір правильних продуктів до пари запобігає почуттю голоду згодом”, – зазначила вона, заявивши, що після насіння з’їла ще яблуко.

Їй захотілося пити

Жінка швидко помітила, що одразу після вживання гарбузового насіння їй захотілося води. Виявилося, що гарбузове насіння має сечогінний ефект.

Їй хотілося спати

Вона почувалася трохи млявою. Дослідження показують, що гарбузове насіння містить триптофан, який може викликати сонливість. Крім того, магній, який у ньому міститься, теж може сприяти сну.

Її “роздуло”

На третій день вона додала кілька гарбузового насіння до смаженої картоплі. Однак пізніше жінка відчула невелике здуття живота.

У 30 грамах гарбузового насіння міститься два грами клітковини, що непогано, але недостатньо для того, щоб віднести його до продуктів із високим вмістом клітковини.

“Тому поєднання його з порцією овочів, а також із цільнозерновим мафіном і яблуком виявилося надто важким для мого кишечника. Наступного дня я помітила те ж саме, коли поклала таку саму кількість у салат із салатом, нутом і нарізаним яблуком (і тостом із цільного зерна на гарнір)”, – пише вона.

Вона дізналася про своє тіло

Наступного дня жінка засвоїла попередній урок і віддала перевагу меншій порції, столовій ложці гарбузового насіння з яблуком і плавленим сиром. Усе це вона запила чашкою води і це дозволило їй спокійно дочекатися обіду, відмовившись від перекусів.

“Я не відчувала ні здуття живота, ні втоми, ні спраги. У цьому випадку, ймовірно, зіграла роль вода, яка допомагає просувати клітковину через кишківник”, – зазначає вона.

Інші новини про здоров’я

Раніше УНІАН повідомляв, що в Україні заборонили пальмову олію. Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний закон.

Крім того, вчені назвали властивості, які змінять ваше життя через вживання кави. Зокрема, цей напій здатен знизити ризик діабету 2 типу та хвороби Паркінсона на 30%.